Otázky a odpovědi

Kolagen je bílkovina, Vlastní stavební složka těla. Nachází se ve všech chrupavkách, svalech, kostech a pojivových tkáních. Kolagenové proteiny vyplňují a zpevňují i ​​struktury kůže. Množství kolagenu se v průběhu let ztrácí přirozeným stárnutím organismu a vlivem jiných vnitřních a vnějších vlivů.

Výsledkem je že pokožka, klouby, kosti a pojivové tkáně ztrácejí své přirozené vlastnosti, sílu a pevnost. Dochází k degeneraci chrupavek kloubů, ztrátě pevnosti a pružnosti chrupavek, kostí, pojivových tkání a kůže. Chrupavka degraduje a pohyb začne způsobovat bolest. Na pokožce vznikají první vrásky. Na kůži vzniká celulitida. Kost degeneruje a vzniká osteoporóza.

Kolagen obsažený v QYRA® se jmenuje VERISOL®, je to 100% čistý kolagen. QYRA® je přírodní nutrikozmetika pro zlepšení elasticity a pevnosti kůže. Je to nová generace přírodních kolagenových peptidov®, které působí zejména cíleně v hlubší vrstvě kůže – v dermis.
Qyra® je v Evropě úplná novinka, uvedená na trh v Německu byla v září roku 2015. Kolagen obsažený v QYRA® byl testován v několika klinických studiích, kde se zaznamenaly výrazně pozitivní výsledky na omlazení pokožky, snížení množství a intenzity vrásek a zvýšení elasticity kůže .
QYRA obsahuje Niacin a Biotin – “vitamíny krásy” na zpevnění a zkrášlení vlasů a nehtů.

QYRA® stimuluje vlastní kožní buňky, které následně produkují zvýšené množství kolagenu. Tento proces je prospěšný pro vaši pokožku. Hluboké vrstvy kůže se vyplňují kolagenem, čímž klesá množství vrásek a pokožka je více tonizovaná a elastická.

QYRA® je čistě přírodní produkt s vědecky prokázanou účinností. QYRA® obsahuje největší množství kolagenu na omlazení pokožky, dostupného na Slovensku. Obsahuje až 2,5g Verisol® bioaktivních kolagenových peptidů v denní dávce.
Qyra® se jako jedinný na trhu užívá v pohodlných pitných ampulích t.j. nepotřebujete na přípravu podání používat vodu ani nic míchat, ani zapíjet. Jelikož je ve formě kolagenové tekutiny, snadno se polyká, tráví i vstřebává. Má příjemnou ovocnou chuť a vůni. Stačí ampulku dobře protřepat, otevřít a vypít její obsah. Doporučené podání je večer před spaním, protože v noci dochází k regeneračním procesům, na kterých se i QYRA® účastní.
Efekt na omlazení a zpevnění pleti je při užívání QYRA® pozorován již po 4 týdnech denního užívání. Doporučená terapie je 4-8 týdnů v kalendářním roce. Není stanovena žádná maximální délka užívání. Nakolik je QYRA® přírodní produkt, je možné její dlouhodobé užívání.

Doporučené užívání QYRA® je 1 ampule k pití denně, dobře protřepat a vypít. QYRA® se doporučuje užívat večer před spaním, protože se účastní na nočním regeneračním procesu. Pro viditelný a dlouhodobý efekt je nutné užívat QYRA® podle doporučení – alespoň 4 týdny, 1 ampuli denně.
Při doporučeném pravidelném užívání bude efekt na pokožce optimální a viditelný.

Pokud užíváte QYRA® pravidelně denně, první viditelné výsledky lze pozorovat již po 4 týdnech.

QYRA® působí pozitivně na kůži na celém těle. V obličeji, můžete pozorovat a cítit zlepšení vzhledu pokožky nejlépe a nejrychleji.
Pozitivní vliv má QYRA® i na snížení projevů celulitidy.

Vědecké studie ukázaly, že bioaktivní kolagenové peptidy mají optimální velikost molekul. Tak mohou projít žaludkem rychle a ve střevech snadno prostupovat přes střevní stěnu do krevního oběhu. Bylo také prokázáno, že bioaktivní kolagenové peptidy procházejí cíleně do kožní tkáně, kde stimulují kožní buňky, posilují tvorbu vlastního kolagenu, elastinu a proteoglakánu.

Ano, QYRA® má díky svému složení a přidání biotinu a niacinu pozitivní účinky i na vlasy a nehty. Uživatelé pozorovali zpevnění a zkrášlení nehtů a vlasů.

Balení QYRA® dostupné na Slovensku trhu obsahuje 21 ampulek na pití po 25 ml (ampule). Spolu tedy 525 ml v balení. Jedna ampulka obsahuje 2,5g Verisol® bioaktivních kolagenových peptidů v 25 ml.
Pro pohodlné užívání na Slovensku prodáváme QYRA® jen ve formě ampulek s kolagenovým nápojem. (U výrobce jsou dostupné i tablety a sáčky s práškem na bourání ve vodě, ale pro nepohodlnost užívání jejich nedováží.)

QYRA® je možné objednat rychle a jednoduše v našem internetovém obchodě na této webové stránce. Nebo si naše produkty můžete objednat i přes FB stránku XXL-kolagen, nebo u našich spolupracujících prodejců – kosmetičky, pedikérky, kadeřnice atd. Seznam najdete na naší webové stránce.
Chcete-li se stát prodejcem našich produktů, kontaktujte nás přes e-formulář nebo přes email: info@xxl-kolagen.cz

QYRA® i CH ALPHA® se vyrábí výhradně v Německu.
QYRA® a CH ALPHA® vyrábí GELITA Health GmbH, dceřiná společnost německé společnosti se sídlem v Eberbach am Neckar, Německo.

Ne, protože je to čistá kolagenová bílkovina, bez alergenu potenciálu. Přesné složení produktu naleznete v popisu produktu v eshopu. V případě že jste alergičtí na nějakou pomocnou složku produktu, produkt neužívejte.

QYRA® i CH ALPHA® je přírodní produkt. Při jeho užívání nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky ani interakce s léky.

Produkty jsou bezpečné i pro dlouhodobé užívání.

Nebyly provedeny žádné speciální studie s QYRA® ani CH Alpha u diabetiků. Oba produkty obsahují fruktózu a sukralózu. Denní dávka obsahuje však méně než & lt; 0,6 BE (chlebová jednotka), takže nejsou výslovně zakázáno u diabetiků. Před užitím si přečtěte příbalový leták, nebo popis produktu na našem eshopu.

Kolagen obsažený v CH ALPHA® se jmenuje Fortigel®, je to bioaktivní kolagenový peptid hydrolyzovaného kolagenu. CH ALPHA® je přírodní výživový doplněk pro zlepšení struktury chrupavek a pojivových tkání. CH Alpha se prodává od roku 2008. Kolagen obsažený v CH ALPHA® byl testován v několika klinických studiích, kde se zaznamenaly výrazně pozitivní výsledky na vyhlazení defektů na chrupavkách doplněním kolagenu, který věkem a zatěžováním z organismu ubývá, což vedlo k výraznému zlepšení pohyblivosti kloubů a zmírnění až vytracením bolesti.
CH ALPHA® obsahuje vitamín C na lepší vstřebávání
CH ALPHA® stimuluje tělu vlastní tvorbu kolagenu, chondroitinu a glukosaminu.
Tento proces je prospěšný pro celkovou regeneraci chrupavek a pojivových tkání. Proto není třeba zvlášť přidávat žádné glukosaminy ani chondroitin.
Rychle a dlouhodobě se chrupavka díky doplnění kolagenu regeneruje a umožní návrat ke kvalitnímu životu bez bolesti.
CH ALPHA® je přírodní kolagen s vědecky prokázanou účinností. CH ALPHA® obsahuje největší množství kolagenu na regeneraci chrupavek kloubů, dostupného na Slovensku. Obsahuje až 10g Fortigel® bioaktivních kolagenových peptidů v denní dávce.
CH ALPHA® se jako jediná na trhu užívá v pohodlných pitných ampulích t.j. nepotřebujete na přípravu podání používat vodu ani nic míchat, ani zapíjet. Jelikož je ve formě kolagenové tekutiny, snadno se polyká, tráví i vstřebává. Má příjemnou ovocnou chuť a vůni. Stačí ampulku dobře protřepat, otevřít a vypít její obsah. Doporučené podání je večer před spaním, protože v noci dochází k regeneračním procesům, na kterých se i CH ALPHA® účastní.
Efekt na regeneraci chrupavek a zlepšení hybnosti, pokles bolesti je při užívání CH ALPHA® pozorován již po 2-3 měsících denního užívání. Doporučená terapie je 3 měsíce v kalendářním roce. Není stanovena žádná maximální délka užívání. Nakolik je CH ALPHA® přírodní produkt a s ničím neinteraguje je možné její dlouhodobé užívání.
Doporučené užívání CH ALPHA® je 1 ampule k pití denně, dobře protřepat a vypít. CH ALPHA® se doporučuje užívat večer před spaním, protože se účastní na nočním regeneračním procesu. Pro viditelný a dlouhodobý efekt je nutné užívat CH ALPHA® podle doporučení – alespoň 2-3 měsíce, 1 ampuli denně.
Při doporučeném pravidelném užívání bude efekt na pohyblivost optimální a viditelný.
CH ALPHA® působí pozitivně na všechny chrupavky kloubů.
Díky hydrolyzácii se vstřebává více než 90% kolagenového peptidu již po 6 hodinách. Po 48 hodinách byl účinek peptidů sledován v chrupavkách kloubů a to ve formě zmnožení počtu chondrocytů a v zvýšení jejich produkce kolagenu a glukosaminů.
Z užívání CH Alpha profitují pacienti s diagnózou degenerativní onemocnění kloubů (gonantróza, coxartróza atd), artritidou, nadváhou (zatěžování kloubů), sportovci, lidé, kteří jednostranně zatěžují nějaký typ kloubu, starší lidé, kterým se už přirozeně kolagen netvoří, pacienti se zlomeninami a po úrazech.
Vědecké studie ukázaly, že bioaktivní kolagenové peptidy hydrolyzovaného kolagenu mají optimální velikost molekul. Žaludkem procházejí rychle a ve střevech snadno prostupovat přes střevní stěnu do krevního oběhu. Bylo také prokázáno, že bioaktivní kolagenové peptidy procházejí cíleně do chrupavčité tkáně, kde stimulují chondrocyty, a tak posilují tvorbu tělu vlastního kolagenu a proteoglykanů – chlukosamínu a chondroitinu.

Krystalický nebo lyofilizovaný kolagen tyto pozitivní vlastnosti nemá. V trávicím traktu naboptnáva a nevstřebává se do krve natolik = mnohem méně ho umí organismus využít, protože má velké molekuly, které jen velmi obtížně procházejí přes trávicí trakt.

Toto má velký vliv na účinnost – rychlost i výraznost.

Balení CH ALPHA® dostupné na Slovensku trhu obsahuje 30 ampulek na pití po 10g FortiGate hydrolyzovaného kolagenu v 25 ml (ampule). Spolu tedy 750 ml v balení. Pro pohodlné užívání na Slovensku prodáváme CH ALPHA® jen ve formě ampulek s kolagenovým nápojem. (U výrobce jsou dostupné i sáčky s práškem na bourání ve vodě, ale pro nepohodlnost užívání jejich nedováží.)
Oba kolagenové peptidy, které máme v nabídce je možné objednat rychle a jednoduše v našem internetovém obchodě na této webové stránce. Nebo si naše produkty můžete objednat i přes FB stránku XXL-kolagen, nebo u našich spolupracujících prodejců – fitness centra, prodejny, kosmetičky, pedikérky, kadeřnice atd. Seznam najdete na naší webové stránce.
Chcete-li se stát prodejcem našich produktů, kontaktujte nás přes e-formulář nebo přes email: info@xxl-kolagen.cz
Naše produkty

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali vědět?

Pokud máte další dotazy, rádi Vám poradíme.
Naše produkty