Něco více o produktu

CH ALPHA® obsahuje 10 g bioaktivních kolagenových peptidů specifických pro kloubní chrupavky, šlachy a vaziva FORTIGEL® a 60mg vitamínu C v 1 pitné ampuli užívané 1x denně.

CH ALPHA® díky patentovanému zpracování kolagenu a síle 10 g (10.000mg) denně pomáhá regenerovat kloubní chrupavku postiženou osteoartrózou, zlepšit pohyblivost a zmírnit bolest.

Účinnost CH ALPHA® byla výrobcem Gelita Health GmbH vědecky prokázána v mnoha studiích.

Podle publikovaného výzkumu, kolagenový peptid CH ALPHA® v dávce 10 g v jedné denní dávce zlepšuje výživu chrupavky a tím podporuje tělu vlastní produkci kolagenu v chrupavce a pojivových tkáních. CH Alpha je zabalena v jednorázových 25 ml pitných ampulích připravených k přímému užívání. Není nutné produkt rozmíchávat ve vodě.

Pro dostatečné doplnění chrupavek kolagenem se doporučuje užívat CH ALPHA® min. 3 měsíce v roce. CH ALPHA® je však bezpečný produkt i pro dlouhodobé užívání (studie 48 týdnů). Délka užívání závisí na diagnostikovaného stavu a příznaků (bolest, otok, špatná hybnost atd.), Kterými trpíte. Nakolik je účinek na regeneraci rychlý, někteří pacienti hlásí úlevu a zlepšení stavu již po 1-2 měsíci užívání.

Vhodný i pro diabetiky. Neinteraguje s žádnou jinou léčbou, nejsou potřeba žádné dietní ani preskripční omezení.

Viz více

Zaujala Vás to?

Viz více o tomto produktu
Viz více

CH ALPHA® kolagenová kloubní výživa pro lepší pohyb a flexibilitu bez bolesti

  • regeneruje kloubní chrupavky a pojivové tkáně
  • stimuluje tělu vlastní tvorbu kolagenu pro udržení zdravých kloubů a jejich optimální pohyblivost a flexibilitu
  • podporuje zdraví kloubů přirozeně a bez vedlejších účinků
  • CH ALPHA® pomáhá být fyzicky aktivní a mobilní